Kiralık Kamyonet Ataşehir

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde ilçelerinde biri olan Ataşehir’e de İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi kiralık kamyonet hizmetli vermekteyiz.

Bu hizmetimiz sayesinde bu ilçede yaşayan yada iş yerleri olan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz, nakliyat ihtiyaçlarını, yük ve eşyalarının taşınmasını kolaylıkla sağlayabilmektedirler.

İşte detaylar..

kiralık kamyonet ataşehir

Kiralık kamyonet Ataşehir hizmetimiz haftanın 7 günü sürmektedir.

Tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede aracımız mevcuttur. En küçük boy kamyonetlerden en büyük tırlara kadar bir çok nakliye aracını bünyesinde bulunduran firmamız, sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

Ayrıca merkezimiz Maltepe ilçesinde bulunduğundan dolayı, Ataşehir bölgesine yoğun olarak çalışmakta ve bu bölgede çok sayıda kamyonet bulundurmaktayız.

Firmamızda haftalık yada aylık nakliye aracı kiralaması bulunmamaktadır. Firmamız nakliye firması olduğundan saatlik veya iş başında ücretlendirme yapılmakta, bu da müşterilerimiz için oldukça ekonomik olmaktadır.

Araç kiralama şirketlerine 24 saat ücreti ödendiğinden dolayı maliyetler çok yüksek olmakta ve nakit kaybı yaşanmaktadır.

Ataşehir kamyonet kiralama hizmetimizi sizlere sunarken bu hizmetimize ek olarak yardımcı taşıma elemanı ve montaj elemanı da temin edebilmekteyiz. Bu ek hizmetleri almak için bizimle iletişime geçtiğinizde lütfen belirtiniz.

Ataşehir’deki hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, fiyat bilgisi öğrenmek, nakliye ihtiyaçlarınız için en uygun aracı seçmek ve işlerinizi hızlandırmak için bizi aramanız yeterli.

Kiralık Kamyonet Ataşehir Konum Bilgisi

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir.İstanbul’un doğu yarısında, Kocaeli Yarımadası’nın batı kısmında yer alan ilçenin denize kıyısı yoktur.

2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bâzı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanarakİstanbul’un 39 ilçesinden biri olmuştur.

Güneybatıdan Kadıköy, batıdan Üsküdar, kuzeyden Ümraniye, doğudan Sancaktepe ve güneydoğudan Maltepe ilçeleriyle çevrilidir.İlçenin 2013 itibarıyla nüfusu 405.974’tür ve 17 adet mahalleye sahiptir.

İnşaat şirketlerinin Ataşehir‘in batı tarafındaki arazilerin uygunluğundan dolayı konut ve ofis projelerini bu bölgede gerçekleştirmesiyle Batı Ataşehir kavramı ortaya çıkmıştır.

Varyap Meridian,Uphill Courtgibi yapılar ilçenin batı kısmında bulunmaktadır. Ayrıca 2012 yılında kurulan Ülker Sports Arena da Batı Ataşehir’de yer almaktadır.