İstanbul’dan İzmir’e evden eve nakliyat, parça eşya taşma, yük ve eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Her gün İstanbul’dan İzmir’e, İzmir’den İstanbul’a karşılıklı olarak nakliyat araçlarımız yola çıkmaktadır.
İstanbul’dan yola çıkan aracımız, Bursa üzerinden İzmir, İzmir’den Bodrum istikametine devam etmektedir.

Ekibimizde profesyonel taşıma elemanı, montaj elemanı da bulunmaktadır. Taşınması gereken eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından taşınır, montajı yapılacak eşyalarınızın montajı yapılır.

istanbul izmir nakliyat ambarı fiyatları

İstanbul İzmir Nakliyat Ambarı

Bu güzergahta düzenli olarak çalışan nakliyat araçlarımız, bulundukları şehirlerdeki nakliyat ambarlarına da uğrayarak yük ve eşya almakta, taşımacılığını yapmaktadır.

Nakliyat ambalarını arayan müşterilerimiz bize ulaşarak, kolaylıkla eşyalarının taşınmasını sağlayabilmektedirler.

En küçük kamyonetten en büyük kamyonlara hatta tırlara kadar bir çok araç seçeneğini bünyesinde barındıran firmamız, nakliyat işlemleriniz için en iyi yardımcınız olmaya hazır.

İstanbul İzmir Nakliyat Fiyatları

En önemli konulardan biri de alacağınız İstanbul İzmir Nakliyat hizmetinin fiyatları olduğunu biliyoruz. Ekonomi devri olan günümüzde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin minimum fiyatlar ile maksimum hizmeti almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeyerek, en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Alacağınız İstanbul İzmir Nakliyat hizmeti için belirlemiş olduğumuz sabit bir fiyat yoktur. Bunun nedeni alacağınız hizmetin ne olduğunu bilmiyor olmamızdır. Alacağınız hizmet içerisinde bir çok değişken vardır ve bunlar doğrudan fiyata etki etmektedir. Bize belirteceğiniz iş bilgisi neticesinde sizlere en sağlıklı bilgiyi verebilir, makul fiyatlar ile hizmetlerimizden faydalanmanızı ve nakliyat işlemlerinizi başlatarak çözüme ulaştırmanızı sağlayabiliriz.

Peki nedir bu bilgiler?

 • Seçilecek ve kullanılacak kamyonet, panelvan ve diğer nakliye araç veya araçlarının tipi.
 • Aracın hizmet süresi.
 • Aracın yakacağı yakıt miktarı.
 • Yükün tonajı.
 • Yük veya eşyanın alınacağı ve teslim edileceği nokta arasındaki kilometre mesafesi.
 • Taşınacak yük ve eşyaların sigortalanıp sigortalanmayacağı.
 • Nakliye esnasında iki nokta arasındaki mesafede kullanılacak otoyol, köprü, vapur vb. ekstra oluşacak masraflar.
 • Eğer yük ve eşyalar yardımcı taşıma elemanımız tarafından taşınacaksa, taşımada çalışacak taşıma elemanı sayısı, eşyanın alınacağı kat ve bırakılacağı katların hangi katlar olduğu ve bu binalarda asansör olup olmadığı.
 • Taşınacak eşyalar arasında mobilya, beyaz eşya, avize gibi sökülüp-takılması, demonte hale getirilip tekrar montajı yapılacağı eşyaların montaj elemanımız tarafından yapılıp yapılmayacağı.
 • Mobilya, beyaz eşya, televizyon gibi sevkiyat esnasında hasar görebilecek hassas eşyalar ambalajlanıp paketlenecek mi? Bu işlem yapılacaksa ambalaj için kullanılacak ambalaj malzemesinin cinsi ve miktarı.

  Yukarıda belirtilen maddelerdeki bilgileri tarafımıza ilettikten sonra, bu hizmetimiz ile ilgili fiyat bilgisi verebiliriz.

  Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.