İstanbul’dan Konya’ya evden eve nakliyat, parça eşya taşma, yük ve eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Her gün İstanbul’dan Konya’ya, Konya’dan İstanbul’a karşılıklı olarak nakliyat araçlarımız yola çıkmaktadır.

Ekibimizde profesyonel taşıma elemanı, montaj elemanı da bulunmaktadır. Taşınması gereken eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından taşınır, montajı yapılacak eşyalarınızın montajı yapılır.

istanbul konya şehirlerarası nakliyat firması ambarı fiyatları

İstanbul Konya Nakliyat Ambarı

Bu güzergahta düzenli olarak çalışan nakliyat araçlarımız, bulundukları şehirlerdeki nakliyat ambarlarına da uğrayarak yük ve eşya almakta, taşımacılığını yapmaktadır.

Nakliyat ambalarını arayan müşterilerimiz bize ulaşarak, kolaylıkla eşyalarının taşınmasını sağlayabilmektedirler.

En küçük kamyonetten en büyük kamyonlara hatta tırlara kadar bir çok araç seçeneğini bünyesinde barındıran firmamız, nakliyat işlemleriniz için en iyi yardımcınız olmaya hazır.

İstanbul Konya Nakliyat Firmaları

Firmamız İstanbul – Konya arası düzenli nakliyat yapan nakliyat firmalarından biridir. Bu güzergahta yılların vermiş olduğu tecrübe ile çalışmalarımıza profesyonel olarak devam etmekteyiz. bu iki şehir arasında yapmak istediğiniz tüm nakliyat işlemleri için bizden fiyat almadan karar vermeyin.

İstanbul Konya Nakliyat Fiyatları

En önemli konulardan biri de alacağınız İstanbul Konya Nakliyat hizmetinin fiyatları olduğunu biliyoruz. Ekonomi devri olan günümüzde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin minimum fiyatlar ile maksimum hizmeti almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeyerek, en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Alacağınız İstanbul Konya Nakliyat hizmeti için belirlemiş olduğumuz sabit bir fiyat yoktur. Bunun nedeni alacağınız hizmetin ne olduğunu bilmiyor olmamızdır. Alacağınız hizmet içerisinde bir çok değişken vardır ve bunlar doğrudan fiyata etki etmektedir. Bize belirteceğiniz iş bilgisi neticesinde sizlere en sağlıklı bilgiyi verebilir, makul fiyatlar ile hizmetlerimizden faydalanmanızı ve nakliyat işlemlerinizi başlatarak çözüme ulaştırmanızı sağlayabiliriz.

Peki nedir bu bilgiler?

 • Seçilecek ve kullanılacak kamyonet, panelvan ve diğer nakliye araç veya araçlarının tipi.
 • Aracın hizmet süresi.
 • Aracın yakacağı yakıt miktarı.
 • Yükün tonajı.
 • Yük veya eşyanın alınacağı ve teslim edileceği nokta arasındaki kilometre mesafesi.
 • Taşınacak yük ve eşyaların sigortalanıp sigortalanmayacağı.
 • Nakliye esnasında iki nokta arasındaki mesafede kullanılacak otoyol, köprü, vapur vb. ekstra oluşacak masraflar.
 • Eğer yük ve eşyalar yardımcı taşıma elemanımız tarafından taşınacaksa, taşımada çalışacak taşıma elemanı sayısı, eşyanın alınacağı kat ve bırakılacağı katların hangi katlar olduğu ve bu binalarda asansör olup olmadığı.
 • Taşınacak eşyalar arasında mobilya, beyaz eşya, avize gibi sökülüp-takılması, demonte hale getirilip tekrar montajı yapılacağı eşyaların montaj elemanımız tarafından yapılıp yapılmayacağı.
 • Mobilya, beyaz eşya, televizyon gibi sevkiyat esnasında hasar görebilecek hassas eşyalar ambalajlanıp paketlenecek mi? Bu işlem yapılacaksa ambalaj için kullanılacak ambalaj malzemesinin cinsi ve miktarı.

  Yukarıda belirtilen maddelerdeki bilgileri tarafımıza ilettikten sonra, bu hizmetimiz ile ilgili fiyat bilgisi verebiliriz.

  Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.