Kiralık Kamyonet Kadıköy

Kadıköy’de kiralık kamyonet arayan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz çok doğru yerdeler. 

Nakliyat hizmetlerimize eklemiş olduğumuz Kiralık Kamyonet Kadıköy ile tüm yük ve eşyalarınızın sevkiyatını rahatlıkla yapabilirsiniz.

İstanbul merkezli firmamız Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde hizmet vermekte olup, bu ilçeler arasında olan Kadıköy listenin en üst sıralarındaki yerini korumaktadır.

Küçük boy kamyonetlerden büyük boy kamyonetlere, kamyon ve hatta tıra kadar bir çok nakliye aracını bünyemizde bulundurarak nakliyat için gerekli araç temini yapmaktayız.

Araçlarımızın tamamı şöförlü olarak gönderilmektedir. Şöförsüz araç göndermemekteyiz.

Parça eşya taşıma, ev eşyası ve yük gibi taşınması gereken yük ve eşyalar için oldukça ekonomik olan kamyonetlerin yanı sıra araçlarımız arasında panelvanlar da bulunmaktadır.

Kadıköy ilçesinde sürekli olarak araç bulundurmaktayız ve haftanın 7 günü müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kiralık Kamyonet Kadıköy hizmetimizden çok memnun kalacaksınız. 

Eğer isterseniz bu hizmetimize ek olarak yardımcı taşıma ve montaj elemanı da talep edebilirsiniz.

Şimdi kadıköy’de en iyi fiyatlarla kamyonet kiralamak ve nakliyat işlemlerinizi hızlandırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. 

 

kiralık kamyonet kadıköy

Kiralık Kamyonet Kadıköy (Konum Bilgisi)

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ilçesi. Kocaeli Yarımadası’nın güneybatı kesiminde bulunan Kadıköy, batı ve güneyde Marmara Denizi, kuzeyde Üsküdar, kuzeydoğuda Ataşehir ve doğuda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir.

Marmara sahilleri boyunca Haydarpaşa’dan Bostancı’ya dek kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda oldukça uzun bir sahil şeridine (yaklaşık 21 km) sahip olan Kadıköy’de kıyı şeridi ve buna paralel uzanan ana ulaşım güzergahları yerleşme yapısını belirlerken, daha geride yer alan D-100 Karayolu ilçenin kuzey sınırını oluşturur.

Kadıköy‘deki yerleşmenin başlangıcını oluşturan tarihsel çekirdek, Haydarpaşa Koyu ile Moda Burnu’nun oluşturduğu alanda yer almaktadır. İlçeye adını veren yerleşme merkezi ve asıl Kadıköy semti kabaca kuzey ve kuzeydoğuda demiryolu, doğuda Kurbağalıdere ve Kalamış Koyu, batıda ise Marmara Denizi ve Haydarpaşa Koyu’nun sınırladığı bir alan olarak düşünülebilir. Bugün bu alan Kadıköy Çarşısı, Yeldeğirmeni ve Moda gibi tarihi yerleşme alanlarını da içeren Rasimpaşa, Osmanağa ve Caferağa mahallerinden oluşmaktadır.

Kadıköy, ancak 19. yüzyıl’da sürekli iskan sahası haline gelip İstanbul kentiyle bütünleştiğinden, İstanbul’un diğer tarihi semtlerine nazaran şehir tarihi içinde oldukça genç bir yerleşme olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte Anadolu Yakası’nın en eski yerleşim birimlerinden olan Kadıköy bugün de yakanın en işlek noktası durumundadır. Kadıköy’de Osmanlı döneminden kalma yapılara da rastlanır.

Kadıköy ilçesi kent ulaşımı açısından önemli bir konuma sahiptir. İstanbul’un çeşitli semtlerini birbirine bağlayan bazı ana ulaşım yolları Kadıköy İlçesi’nden geçer. 2015 yılında gerçekleştirilen “İstanbul’da Yaşam Kalitesi Araştırması”nda tüm ilçeler arasında 2. sırayı almıştır.[2]

Kadıköy Mahalleleri

 1. 19 MAYIS MAHALLESİ
 2. ACIBADEM MAHALLESİ
 3. BOSTANCI MAHALLESİ
 4. CADDEBOSTAN MAHALLESİ
 5. CAFERAĞA MAHALLESİ
 6. DUMLUPINAR MAHALLESİ
 7. EĞİTİM MAHALLESİ
 8. ERENKÖY MAHALLESİ
 9. FENERBAHÇE MAHALLESİ
 10. FENERYOLU MAHALLESİ
 11. FİKİRTEPE MAHALLESİ
 12. GÖZTEPE MAHALLESİ
 13. HASANPAŞA MAHALLESİ
 14. KOŞUYOLU MAHALLESİ
 15. KOZYATAĞI MAHALLESİ
 16. MERDİVENKÖY MAHALLESİ
 17. OSMANAĞA MAHALLESİ
 18. RASİMPAŞA MAHALLESİ
 19. SAHRAYICEDİT MAHALLESİ
 20. SUADİYE MAHALLESİ
 21. ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ