Kiralık Kamyonet Kartal

İstanbul Kartal’da Kamyonet kiralamak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimizin Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine sunduğumuz bu hizmet ile nakliyat işlemlerini kolaylaştırıyoruz.

Kiralık Kamyonet Kartal hizmeti ile yük ve eşyalarınızın ister şehir içi ister şehir dışına rahatlıkla taşınmasını sağlıyoruz.

İşte detaylar…

Evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, yük ve eşya taşıma gibi nakliyatın bir çok alanında faaliyet gösteren firmamız şöförlü kiralık kamyonetler ile Kartal bölgesindeki müşterilerinin nakliye işlemlerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Firmamız İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de olduğundan bu bölgede çok sayıda ve farklı yük taşıma kapasitesine sahip kamyonetlerimiz bulunmaktadır.

Her türlü yük ve eşyayı taşıyabilecek kapasitede nakliye aracımız mevcut olup, haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Araçlarımızın tamamı şöförlü olarak kiraya verilmektedir. Firmamız şöförsüz araç temin etmemektedir.

Şirketimizde haftalık, aylık yada daha uzun dönem araç kiralama hizmeti verilmemektedir.

Kiralikkamyonet.gen.tr bir nakliye şirketi olduğundan genelde kiralama ücretleri saatlik, iş bazında veya günlük olarak yapılmaktadır ve kesilecek olan fatura nakliye hizmetleri olarak kesilmektedir.

Araçlarımızı incelemek için https://www.kiralikkamyonet.gen.tr/kiralik-nakliye-araclari/ bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Araç seçimi yaparken yükünüze göre bir araç seçmeyi unutmayın. Uygun aracı seçmekte zorlanıyorsanız bizden yardım istemekten çekinmeyin. Yükünüzden daha büyük bir araç seçmeniz yakıtı arttıracak bu da doğrudan fiyata etki edecektir. En iyi fiyatlarla kamyonet kiralamanız için buradayız.

Kartal bölgesinde nakliye ihtiyaçlarınız için bu hizmetimizden faydalanmak ve nakliye işlerinizi hızlandırmak için bizi arayabilirsiniz.

Kiralık Kamyonet Kartal (Konum Bilgisi)

Marmara bölgesinin İstanbul ilçesinin Anadolu yakasında yer alır. Kartal 278km2 yüzölçümüne sahiptir. İlçe Marmara denizi kıyısında yer alır. Kartal ilçesi batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, doğuda ise Pendik ilçelerine komşudur. Halk arasında İstanbul’un balkonu olarak adlandırılan Yakacık Tepesi Kartal’ da yer almaktadır. Kocaeli yarımadasında yer alan ilçe 20 mahalleden oluşmaktadır. Kartal, Karadeniz’in yağışıyla Akdeniz’in nemi arasında kalan bir ilçedir. Dolayısıyla çoğu zaman geçiş mevsimleri fark edilmez. Neredeyse aralık ayından nisan ayına kış mevsimi yaşandığı görülür. Yaz mevsimi ise ortalama 24 derece sıcaklıkta yaşanan ve kurak olan bir havada geçer. 1857 yılında inşa edilen ilk vapur iskelesi ile beraber ilçede kullanılacak çok sayıda ulaşım şekli mevcuttur. Gerek deniz yolu gerek demir yolu gerekse karayolu ile gideceğiniz yere bağlanabileceğiniz Kartal ilçesi semt sakinleri arasında sadecebu yüzden bile tercih sebebi olmaktadır. İlçe Atatürk Havalimanı’na da sadece 15 km uzaklıkta yer alarak tüm ulaşım ağının ortasında olduğunu açıklar niteliktedir. 2010 yılında Süleyman Şah üniversitesi kurularak ilçe eğitim alanında da kendisini dönüştürmeye başlamıştır. Kartal için bu üniversite oldukça önemlidir. Çünkü ilçenin de ilk yüksek öğrenim kurumu olmaktadır. Devamında açılan Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Maltepe Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu ile kendisini üniversiteli gençlere de tanıtmış ve bu ilçenin dönüşümü için oldukça büyük bir avantaj sağlamıştır.

KARTAL MAHALLELERİ

 1. ATALAR MAHALLESİ
 2. CEVİZLİ MAHALLESİ
 3. CUMHURİYET MAHALLESİ
 4. ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİ
 5. ESENTEPE MAHALLESİ
 6. GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ
 7. HÜRRİYET MAHALLESİ
 8. KARLIKTEPE MAHALLESİ
 9. KORDONBOYU MAHALLESİ
 10. ORHANTEPE MAHALLESİ
 11. ORTA MAHALLESİ
 12. PETROL İŞ MAHALLESİ
 13. SOĞANLIK YENİ MAHALLESİ
 14. TOPSELVİ MAHALLESİ
 15. UĞUR MUMCU MAHALLESİ
 16. YAKACIK ÇARŞI MAHALLESİ
 17. YAKACIK YENİ MAHALLESİ
 18. YALI MAHALLESİ
 19. YUKARI MAHALLESİ
 20. YUNUS MAHALLESİ