Günlük Kiralık Kamyonet

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin, komple ev eşyası, yük ve parça eşya olarak adlandırdığımız mobilya , beyaz eşya, koltuk, koli gibi taşınması gereken eşyalarını bir yerden bir yere naklini gerçekleştirmek için tercih ettiği en ekonomik ve pratik yollardan biri olan Günlük Kiralık Kamyonet ile bu işi çözüme kavuşturmak için buradayız.

Nakliyat sektöründe önemli bir yere sahip olan kamyonetler, günlük bir çok nakliye ihtiyacını karşılayabildiği için sıkça tercih edilen, biçilmiş kaftanlardır. Biz de gelen talepler doğrultusunda, eşyalarını kendileri taşımak isteyen müşterilerimiz için hizmetlerimize kiralık kamyonet hizmetini ekledik.

Türkiye genelinde bir çok il ve ilçede hizmet vererek nakliyat işlemlerinizi hızlandırmanızda en büyük yardımınız olmaya hazırız.

Detayları inceleyin ve bizi arayın. Sizin için en doğu aracı belirleyip hizmetinize sunalım.

günlük kiralık kamyonet

Firmamızdan büyük kolaylıklarla günlük kiralık kamyonet temin edebilirsiniz. Günlük kiralık kamyonet derken aslına bakılırsa bu tam olarak 24 saati kapsamamaktadır. Göndermiş olduğumuz araçları genellikle iş bazına göndermekteyiz. Bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi Kiralikkamyonet.gen.tr adresi altında bu hizmeti veriyor olmamıza rağmen araç kiralama şirketi değil, nakliye şirketi olduğumuzdandır.

Normal şartlarda araç kiralama firmalarından kiralama yapılırken 24 saatlik yani 1 günlük kiralama yapılmakta ve bu süre üzerinden fiyatlandırılmakta. Firmamızda ise ücretlendirmeler saatlik, hatta iş bazında yapıldığından dolayı 1-2 saatlik işlerinizi bile kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Taşınacak yükün boyutuna göre her tür ve boyda kasa ölçülerine sahip, tüm nakliyat ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde çözümleyeceğiniz kiralık nakliye araçlarımız mevcuttur.

Açık kasa ve farklı kasa boyutlarına sahip kapalı kasa kiralık kamyonetler ile Türkiye’nin her yerinde şehir içi ve şehirlerarası nakliyat yapmak mümkün ve oldukça rahat.

Şunu da belirtmek isteriz ki ihtiyacınızı çözümleyecek boyutlarda araç seçimi çok önemli. Gereğinden büyük araç seçmeniz aracın yakıt masrafını arttıracak bu da fiyata doğrudan etki edecektir.

Nakliye araçlarımız arasında en küçük kiralık kamyonet olan Hyundai H100 ve Kia Bongo’dan, en büyük boy kiralık kamyonet olan Renault Master, Mitsubisho Fuso, İveco Daily, İsuzu Npr, Ford Transit gibi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede ve sayıda araç mevcuttur.

Her ne kadar günlük kiralık kamyonet hizmeti veriyor olsakta, kimi zaman gümrükten depoya çekilecek ürünler veya fabrika gibi işletmelerin yüksek miktarlardaki ve tonajlardaki ürünlerini sevketmek için yedekte bulundurduğumuz 6 teker ve 10 teker kamyondan, 13.60 metre uzunluğa sahip Scania, Daf gibi tırlarımız da müşterilerimize hizmet vermek için hazırda bekletilmektedir.

Ek Nakliyat Hizmetleri

Vaktin ve tecrübenin çok önemli olduğu günümüzde, kamyonet kiralayacak müşterilerimiz için ek hizmetler de sunuyoruz. Vakti olmayan veya eşyalarını taşıyamayacak durumda olan bireysel ve kurumsal müşterilerimize yardımcı taşıma ve montaj elemanı da temin edebilirsiniz. 

Bu ek hizmetin işlerinizi dahada kolaylaştıracağını ve işlerinizi daha iyi bir şekilde çözümleyerek memnuniyet derecenizi arttıracağına inanıyoruz. 

Taşımanızı kolaylaştıracak bu personel, hassas eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmemesi için yapılması gereken ambalajlama ve paketleme işlemlerinde de yardımcı olabilir. 

Talep ettiğiniz taktirde araçlarımıza ambalaj malzemesi yükleyip o şekilde hizmetinize gönderiyoruz.

Günlük Kiralık Kamyonet Bilgileri

 • Şöförsüz kiralık kamyonetimiz yoktur. Tüm araçlar şöförlü olarak hizmet vermektedir.
 • Sadece saatlik, iş bazına veya günlük kiralama yapılmaktadır. Haftalık, aylık yada daha uzun dönem kiralama yapılmamaktadır.
 • Şehir içi ve şehir dışı, herhangi bir kilometre sınırı olmaksızın Türkiye’nin her yerine yük ve eşya sevkiyatı yapabiliriz.
 • İşlemler için herhangi bir depozito veya benzeri bir ödeme yapmanıza gerek yoktur.
 • Kredi kartı ile ödeme kabul etmemekteyiz.

 

Günlük Kiralık Kamyonet Fiyatları

Günlük kiralık kamyonet fiyatları için belirlediğimiz belirlediğimiz her hangi bir sabit fiyat yoktur. Bunun nedeni ise aşağıda belirttiğimiz maddelerin değişkenlik göstermesi ve doğrudan fiyata etki etmektedir.

 • Talep etmiş olduğunuz aracın hangisi olacağı
 • Talep edilen kiralama süresi
 • Aracın yapacağı kilometre
 • Aracın kullanacağı yakıt miktarı
 • Sevkiyat esnasında oluşacak otoyol, köprü, vapur gibi ekstra ücretler.
 • Ayrıca ek hizmet olarak, taşıma, paketleme, montaj elemanı isteniyorsa bu ücretlerde fiyata dahil edilir.

Günlük Kiralık Kamyonetlere ve diğer nakliye araçlarına https://www.kiralikkamyonet.gen.tr/kiralik-nakliye-araclari/ buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi işinize en uygun nakliye aracını belirlemek ve işlerinizi hızlandırmak için bizi arayabilirsiniz.

Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.