Kiralık Ford Transit Kamyonet

Kamyonet kiralamak için en iyi tercihlerden biri, Ford Transit!

Yük ve eşyaların taşınması için oldukça pratik olan Kiralık Ford Transit Kamyonet arayan bireysel ve kurumsal müşterilerimizin bu ihtiyaçlarına da cevap veriyoruz. 

Ford Transit ile nakliyat ihtiyaçlarınızı çözüme ulaştırken çok rahat edeceksiniz.

Yukarıdaki görselde görmüş olduğunuz Ford Transit araç sizlere daha iyi görüntü sağlamak amacıyla kullanılmıştır.

Kiralık Ford Transit Kamyonet Bilgileri

Özellikle parça eşya ve yük taşımada kullanılan bu araç, kamyonet kiralamak isteyen müşterilerimizin aklına ilk gelen araçlardan biri olma özelliğine sahip. 

Taşımacılık sektöründe neredeyse her yerde karşımıza çıkan bu araç oldukça geniş kasa ölçülerine sahip olmakla birlikte taşıma kapasitesi bakımından da sınıfının en iyilerinden biridir.

 • Şirketimiz araç kiralama şirketi değil nakliye şirketi olduğundan dolayı, fiyatlandırmalar iş bazında yapılmaktadır. Bu nedenle nakliye işlemlerinizi oldukça uygun fiyatlarla çözüme ulaştırırsınız.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şehir içi ve şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı yapmak için devlet tarafından alınması zorunlu olan K belgelerine sahiptir.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şöförlü olarak hizmetinize sunulmaktadır. Şöförsüz araç kesinlikle göndermiyoruz.
 • Şöförlerimizin tamamı Türkiye’nin bir çok şehrine yük ve eşya taşımacılığı yapmış, şehirlerarası yolları iyi bilen, deneyimli, usta şoförlerdir.
 • Araçlarımızın hepsi full kaskoludur. Nakliyat esnasında araçta oluşabilecek hasar, kasa durumunda müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
 • Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, yük taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Ek hizmet olarak yardımcı taşıma elemanı istiyorsanız ve bu eleman hassas mobilya ve eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesini yapacaksa lütfen önceden belirtiniz. Hizmetinize gönderilecek araç, ambalaj malzemeleri yüklenerek tarafınıza gönderilecektir.
kiralık ford transit kamyonet

FORD TRANSİT KAMYONET KASA ÖLÇÜLERİ

 • Boy : 3 Metre
 • En : 2,15 Metre
 • Yükseklik : 2,30 MetreToplamda 15 metreküpe çok yakın kasa ölçülerine sahip bu aracı kiralamakla nakliyat ihtiyaçlarınızı gidermekte hiçbir problem yaşamayacaksınız.

EK HİZMETLER

Ford transit kiralama hizmetimize ek olarak, nakliyat ihtiyaçlarını çok iyi bildiğimizden dolayı, bu hizmetimiz ile birlikte yardımcı taşıma personeli de temin edebilmekteyiz. 

Taşıma personeli ihtiyacı olan müşterilerimizin temin edeceği personel aynı zaman zamanda hassas eşyaların paketlenmesi ile ilgili de yardımcı olabilmektedir. 

Tüm araçlarımızda her zaman kaliteli paketleme malzemesi de bulundurmaktayız.

kiralık ford transit kamyonet nakliyat aracı

Ford Transit Kamyonet Kiralama Fiyatları

En önemli konulardan biri de alacağınız Kiralık Ford Transit Kamyonet hizmetinin fiyatları olduğunu biliyoruz. Ekonomi devri olan günümüzde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin minimum fiyatlar ile maksimum hizmeti almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeyerek, en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Alacağınız Kiralık Ford Transit Kamyonet hizmeti için belirlemiş olduğumuz sabit bir fiyat yoktur. Bunun nedeni alacağınız hizmetin ne olduğunu bilmiyor olmamızdır. Alacağınız hizmet içerisinde bir çok değişken vardır ve bunlar doğrudan fiyata etki etmektedir. Bize belirteceğiniz iş bilgisi neticesinde sizlere en sağlıklı bilgiyi verebilir, makul fiyatlar ile hizmetlerimizden faydalanmanızı ve nakliyat işlemlerinizi başlatarak çözüme ulaştırmanızı sağlayabiliriz.

Peki nedir bu bilgiler?

 • Seçilecek ve kullanılacak kamyonet, panelvan ve diğer nakliye araç veya araçlarının tipi.
 • Ford Transit aracın hizmet süresi.
 • Ford Transit aracın yakacağı yakıt miktarı.
 • Yük veya eşyanın alınacağı ve teslim edileceği nokta arasındaki kilometre mesafesi.
 • Taşınacak yük ve eşyaların sigortalanıp sigortalanmayacağı.
 • Nakliye esnasında iki nokta arasındaki mesafede kullanılacak otoyol, köprü, vapur vb. ekstra oluşacak masraflar.
 • Eğer yük ve eşyalar yardımcı taşıma elemanımız tarafından taşınacaksa, taşımada çalışacak taşıma elemanı sayısı, eşyanın alınacağı kat ve bırakılacağı katların hangi katlar olduğu ve bu binalarda asansör olup olmadığı.
 • Taşınacak eşyalar arasında mobilya, beyaz eşya, avize gibi sökülüp-takılması, demonte hale getirilip tekrar montajı yapılacağı eşyaların montaj elemanımız tarafından yapılıp yapılmayacağı.
 • Mobilya, beyaz eşya, televizyon gibi sevkiyat esnasında hasar görebilecek hassas eşyalar ambalajlanıp paketlenecek mi? Bu işlem yapılacaksa ambalaj için kullanılacak ambalaj malzemesinin cinsi ve miktarı.

  Yukarıda belirtilen maddelerdeki bilgileri tarafımıza ilettikten sonra, bu hizmetimiz ile ilgili fiyat bilgisi verebiliriz.

  Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ford Transit Kamyonet Teknik Bilgileri

Ford Transit Motor

EcoBlue TDCi Motor

Yeni 2.0 litre TDCi motorda, olağanüstü performan ve düşük yakıt tüketimi birleştirildi ve maliyetlerinizi düşürmek için garanti süresi 3 yıl sınırsız km olarak genişletildi. 130 PS/385 Nm ve 170 PS/405 Nm iki farklı güç seçeneği ihtiyacınıza göre seçim yapabilmenizi sağlar.

Yeni gelişmiş Ford EcoBlue 2.0L TDCi dizel motorlar,Euro5 emisyon standardına karşılık azot oksit (NOx) emisyonlarında %55’lik bir azalma belirleyen Euro6 emisyon standartlarına uygundur.

Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.