Kiralık Hyundai H100 Kamyonet

Kiralık Hyundai H100 Kamyonet arayan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz, sektörde ayrı bir yeri olan ve oldukça ekonomik olan Hyundai H100 ile şehir içi ve şehir dışı nakliyat işlemlerini oldukça pratik ve hızlı bir şekilde çözümlüyorlar.

H-100, rakiplerinin birçoğuna göre hem daha geniş hem de daha güçlüdür. Şehir içerisinde hemen hemen her yükü yerleştirebileceğiniz kadar geniş yükleme alanına ek olarak 255 Nm tork üretebilen motoru ile pratik ve güçlü bir araç isteyenler için birebirdir.

Yerden yalnızca 775 mm yüksekte yer alan yük kasası, 1259 kilograma kadar tüm yükleri kolayca taşır. Düşük yük eşiği sayesinde kolayca yük kasasına eşyaları aktarıp çıkartabilirsiniz. Ayrıca mandallı yan paneller ve civatalı arka kapak sayesinde yükler korunur. Yani H-100’e yükünüzü koyup gaza basmanız yeterli.

kiralık hyundai h100 kamyonet

Hyundai H100 Kamyonet Kiralama Bilgileri

 • Şirketimiz araç kiralama şirketi değil nakliye şirketi olduğundan dolayı, fiyatlandırmalar iş bazında yapılmaktadır. Bu nedenle nakliye işlemlerinizi oldukça uygun fiyatlarla çözüme ulaştırırsınız.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şehir içi ve şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı yapmak için devlet tarafından alınması zorunlu olan K belgelerine sahiptir.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şöförlü olarak hizmetinize sunulmaktadır. Şöförsüz araç kesinlikle göndermiyoruz.
 • Şöförlerimizin tamamı Türkiye’nin bir çok şehrine yük ve eşya taşımacılığı yapmış, şehirlerarası yolları iyi bilen, deneyimli, usta şoförlerdir.
 • Araçlarımızın hepsi full kaskoludur. Nakliyat esnasında araçta oluşabilecek hasar, kasa durumunda müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
 • Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, yük taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Ek hizmet olarak yardımcı taşıma elemanı istiyorsanız ve bu eleman hassas mobilya ve eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesini yapacaksa lütfen önceden belirtiniz. Hizmetinize gönderilecek araç, ambalaj malzemeleri yüklenerek tarafınıza gönderilecektir.

Kiralık Hyundai H100 Kamyonet Fiyatları

En önemli konulardan biri de alacağınız Kiralık Hyundai H100 Kamyonet hizmetinin fiyatları olduğunu biliyoruz. Ekonomi devri olan günümüzde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin minimum fiyatlar ile maksimum hizmeti almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeyerek, en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Alacağınız Kiralık Hyundai H100 Kamyonet hizmeti için belirlemiş olduğumuz sabit bir fiyat yoktur. Bunun nedeni alacağınız hizmetin ne olduğunu bilmiyor olmamızdır. Alacağınız hizmet içerisinde bir çok değişken vardır ve bunlar doğrudan fiyata etki etmektedir. Bize belirteceğiniz iş bilgisi neticesinde sizlere en sağlıklı bilgiyi verebilir, makul fiyatlar ile hizmetlerimizden faydalanmanızı ve nakliyat işlemlerinizi başlatarak çözüme ulaştırmanızı sağlayabiliriz.

Peki nedir bu bilgiler?

 • Seçilecek ve kullanılacak kamyonet, panelvan ve diğer nakliye araç veya araçlarının tipi.
 • Aracın hizmet süresi.
 • Aracın yakacağı yakıt miktarı.
 • Yük veya eşyanın alınacağı ve teslim edileceği nokta arasındaki kilometre mesafesi.
 • Taşınacak yük ve eşyaların sigortalanıp sigortalanmayacağı.
 • Nakliye esnasında iki nokta arasındaki mesafede kullanılacak otoyol, köprü, vapur vb. ekstra oluşacak masraflar.
 • Eğer yük ve eşyalar yardımcı taşıma elemanımız tarafından taşınacaksa, taşımada çalışacak taşıma elemanı sayısı, eşyanın alınacağı kat ve bırakılacağı katların hangi katlar olduğu ve bu binalarda asansör olup olmadığı.
 • Taşınacak eşyalar arasında mobilya, beyaz eşya, avize gibi sökülüp-takılması, demonte hale getirilip tekrar montajı yapılacağı eşyaların montaj elemanımız tarafından yapılıp yapılmayacağı.
 • Mobilya, beyaz eşya, televizyon gibi sevkiyat esnasında hasar görebilecek hassas eşyalar ambalajlanıp paketlenecek mi? Bu işlem yapılacaksa ambalaj için kullanılacak ambalaj malzemesinin cinsi ve miktarı.

  Yukarıda belirtilen maddelerdeki bilgileri tarafımıza ilettikten sonra, bu hizmetimiz ile ilgili fiyat bilgisi verebiliriz.

  Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hyundai H100 Kamyonet Ölçüleri

Hyundai H100 Kamyonet Genel Ölçüleri

Toplam Uzunluk (mm): 4.850
Toplam Genişlik (mm): 1.740
Toplam Yükseklik (mm): 1970
Dingil Mesafesi (mm): 2.430
Ön (mm): 1.185
Arka (mm): 1.235

Hyundai H100 Kamyonet Kasa Ölçüleri

Kasa Boyu : 278,5 cm
Kasa Eni : 163 cm
Kasa Yüksekliği : 220 cm

hyundai h100 kasa ölçüleri

Hyundai H-100, Euro 6 normuna uygun dizel motor ile 130 beygir güç ve 255 Nm tork üretir. Yani tüm yüklerin kolayca üstesinden gelebilir. Ayrıca geniş ön camı ve yüksek olarak konumlandırılan kabini ile görüş açısı oldukça geniştir. Böylece dar alanlarda kolayca etrafınızı görebilir ve manevra yapabilirsiniz.

Hyundai teknolojisi üretilen Hyundai H-100 kamyonet dizel motoru sayesin de yüksek performanslı ve daha güçlü. Etkin yük hacmine sahip olan Hyundai H-100 hem çevre dostu yapısı hem de yakıt cimrisi performansı ile Hyundai severlerin gözdesi haline gelmiş durumda.

Yük kasası, rahat yükleme ve boşaltma için yalnızca 775 mm yükseklikte. 1 tona kadar yük kapasitesine sahip olan H-100, 130 beygir gücü ve 26kg•m tork! Çevre dostu A2 Euro 5 motoru yüksek kapasiteli elektrik gücü üretmekte, daha az yakıt tüketiyor ve daha az egzoz gazı salımı yaparak çevreye olan zararı minumuma indiriyor.

15-inç frenler ve 9 inç arka kampananın güçlü frenleme performansları sayesinde daha kısa fren mesafesi. Hyundai H-100, ticari kullanıma yönelik olmasının yanında kullanışlı ve fonksiyonel. Ayrıca geniş ön camı, büyük ön farları, ön sis farları ve arka farları ile dikkat çeken bu yardımcınız, sizin kadar çalışkan.

Hyundai H100 Kamyonet Teknik Özellikleri

Hyundai H100 Kamyonet Genel Özellikleri

Kategori: Ticari Araç
Ürün Tipi: 2.5 A2 Motor Standart Kabin
Model Adı: H-100 Kamyonet (2017 MY)
Koltuk Sayısı: 3

Hyundai H100 Kamyonet Ağırlık

Yüksüz Araç Ağırlığı (En Hafif) (kg): 1.740
Yüksüz Araç Ağırlığı (En Ağır) (kg): 1.791

Hyundai H100 Motor ve Performans

Motor Tipi: 2.5 CRDi
Motor Silindir Hacmi: (cc) 2.497
Maksimum Hız: (km/saat) (kph) 150
Maksimum Güç: (ps / rpm) 130 / 3.800
Maksimum Tork: (Nm / rpm) 255 / 1.500 ~ 3.500
Hızlanma: (0 – 100km/sn) (0-100 kph) (san.) 18,7
Silindir Adedi: 4 Silindir Sübabı: 16
Şanzıman Tipi: 6 düz vites RWD

hyundai h100 motor ve performans

Hyundai H100 Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Yakıt Tipi: Dizel
Yakıt Tüketimi (Şehir İçi): (litre / 100km) 12,1
Yakıt Tüketimi (Şehir Dışı): (litre / 100km) 8,0
Yakıt Tüketimi (Ortalama): (litre / 100km) 9,5
CO2 Emisyonu: (Ortalama CO2 Emisyonu) (g/km) 250
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre): 65

hyundai h100 yakıt tüketimi ve emisyon

Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.