Kiralık İveco Daily Kamyonet

Nakliyat sektöründe en çok tercih edilen araçlardan biri olan İveco Daily, performansıyla göz doldurmaya devam ediyor. Kiralık İveco Daily Kamyonet ile yük ve eşyalarınızın taşınması oldukça kolay. 2+1 bir evin eşyasını rahatlıkla taşıyabilen bu araç, şehir içi ve şehir dışı nakliyat işlemleriniz için en iyi dostunuz olmaya aday.

kiralık iveco daily kamyonet

Kiralık İveco Daily Kamyonet Bilgileri

Iveco Daily, İtalya merkezli ticari araç üreticisi Iveco’nun üretmekte olduğu bir hafif ticari araç modelidir. Iveco Daily’nin panelvan, kamyonet ve minibüs versiyonları bulunmaktadır. Üretimine ilk olarak 1978 yılında başlanılmıştır. Şu anda satılmakta olan 6.nesil Iveco Daily ilk olarak 2014 yılında tanıtılmıştır.

İveco Daily Kamyonet Kiralama Bilgileri

 • Şirketimiz araç kiralama şirketi değil nakliye şirketi olduğundan dolayı, fiyatlandırmalar iş bazında yapılmaktadır. Bu nedenle nakliye işlemlerinizi oldukça uygun fiyatlarla çözüme ulaştırırsınız.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şehir içi ve şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı yapmak için devlet tarafından alınması zorunlu olan K belgelerine sahiptir.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şöförlü olarak hizmetinize sunulmaktadır. Şöförsüz araç kesinlikle göndermiyoruz.
 • Şöförlerimizin tamamı Türkiye’nin bir çok şehrine yük ve eşya taşımacılığı yapmış, şehirlerarası yolları iyi bilen, deneyimli, usta şoförlerdir.
 • Araçlarımızın hepsi full kaskoludur. Nakliyat esnasında araçta oluşabilecek hasar, kasa durumunda müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
 • Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, yük taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Ek hizmet olarak yardımcı taşıma elemanı istiyorsanız ve bu eleman hassas mobilya ve eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesini yapacaksa lütfen önceden belirtiniz. Hizmetinize gönderilecek araç, ambalaj malzemeleri yüklenerek tarafınıza gönderilecektir.

Kiralık İveco Daily Kasa Ölçüleri

En : 208 cm
Boy : 400 cm
Yükseklik : 200 cm
Not : İveco daily kapalı kasa kamyonet kasa ölçüleri araçtan araca farklılıklar göstermektedir, lütfen bulunduğunuz bölgede bulunan İveco Daily’nin kasa ölçülerini sorunuz.

Kiralık İveco Daily Kamyonet Kasa Ölçüleri

Kiralık İveco Kamyonet Teknik Özellikler

Motor güç değerleri 106 ile 205 Hp arasında değişmektedir (maksimum 4 silindirli dizellerde), tork değerleri de 3,1 litre motorlarda 470 Nm’ye kadar çıkmaktadır.

Yeni DAILY sadece ticari araç için özel olarak türetilmiş bir dizel motor ile donatılmış yegane araçtır. Bu motorlar tam verimlilikten ödün vermeden çalışma şartlarına ve son derece yüksek km’ler yapmaya göre optimize edilmiştir. Dizel motorlarda EGR’li Euro5b+ ile SCR ve EGR’li Euro VI Ağır Hizmet tipleri mevcuttur.

Egzoz gazı fi ltreleme sistemi, yükleme alanine hiçbir şekilde etkilemeyecek şekilde kompakt  tipte ve şasi seviyesindedir. Euro VI versiyonlarındaki en son jenerasyon common rail sisteminde enjeksiyon basıncı 2000 bar’a
kadar çıkabilir. Ultra-ekolojik, metan yakıtlı 136 Hp’lik NATURAL POWER motor tipi ile motor gamı tamamlanmaktadır.

Bütün şanzımanlar 6-viteslidir. Buna otomatik veya sıralı modda kullanılabilen otomatikleştirilmiş AGileTM tipi  şanzıman da dahildir. Yeni DAILY aynı zamanda bazı önemli  özelliklere sahiptir; Bunlar yakıt tüketimini azaltmak için EcoSwitch sistemi ile motor torkunun sürücü tarafından ayarlanabilmesi, EcoMac akıllı soğutma sistemi ve sadece enerji geri kazanım fazında çalışan alternatör olup önceki modele göre %5,5 oranında yakıt tasarrufu sağlamaktadırlar.

kiralık iveco daily nakliye aracı

Kiralık İveco Daily Kamyonet Fiyatları

En önemli konulardan biri de alacağınız Kiralık İveco Daily Kamyonet hizmetinin fiyatları olduğunu biliyoruz. Ekonomi devri olan günümüzde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin minimum fiyatlar ile maksimum hizmeti almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeyerek, en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Alacağınız Kiralık İveco Daily Kamyonet hizmeti için belirlemiş olduğumuz sabit bir fiyat yoktur. Bunun nedeni alacağınız hizmetin ne olduğunu bilmiyor olmamızdır. Alacağınız hizmet içerisinde bir çok değişken vardır ve bunlar doğrudan fiyata etki etmektedir. Bize belirteceğiniz iş bilgisi neticesinde sizlere en sağlıklı bilgiyi verebilir, makul fiyatlar ile hizmetlerimizden faydalanmanızı ve nakliyat işlemlerinizi başlatarak çözüme ulaştırmanızı sağlayabiliriz.

Peki nedir bu bilgiler?

 • Seçilecek ve kullanılacak kamyonet, panelvan ve diğer nakliye araç veya araçlarının tipi.
 • Aracın hizmet süresi.
 • Aracın yakacağı yakıt miktarı.
 • Yük veya eşyanın alınacağı ve teslim edileceği nokta arasındaki kilometre mesafesi.
 • Taşınacak yük ve eşyaların sigortalanıp sigortalanmayacağı.
 • Nakliye esnasında iki nokta arasındaki mesafede kullanılacak otoyol, köprü, vapur vb. ekstra oluşacak masraflar.
 • Eğer yük ve eşyalar yardımcı taşıma elemanımız tarafından taşınacaksa, taşımada çalışacak taşıma elemanı sayısı, eşyanın alınacağı kat ve bırakılacağı katların hangi katlar olduğu ve bu binalarda asansör olup olmadığı.
 • Taşınacak eşyalar arasında mobilya, beyaz eşya, avize gibi sökülüp-takılması, demonte hale getirilip tekrar montajı yapılacağı eşyaların montaj elemanımız tarafından yapılıp yapılmayacağı.
 • Mobilya, beyaz eşya, televizyon gibi sevkiyat esnasında hasar görebilecek hassas eşyalar ambalajlanıp paketlenecek mi? Bu işlem yapılacaksa ambalaj için kullanılacak ambalaj malzemesinin cinsi ve miktarı.

  Yukarıda belirtilen maddelerdeki bilgileri tarafımıza ilettikten sonra, bu hizmetimiz ile ilgili fiyat bilgisi verebiliriz.

  Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.