Kiralık Kamyonet İstanbul

İstanbul’da yaşayan, İstanbul’da kiralık kamyonet arayan, yük ve eşyalarını şehir içi-şehirler arası taşımak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için bu sayfayı hazırladık.

Rehber niteliğindeki bu sayfayı inceleyerek İstanbul’da kamyonet kiralayabilir, nakliye işlemlerinizi en uygun fiyatlarla çözümleyebilirsiniz.

Nakliyat sektöründe önemli bir yeri bulunan firmamız, İstanbul’da yaşayan ve parça eşya, yük, koli, ev eşyası, beyaz eşya, mobilya, çeyiz eşyası gibi eşyaların nakliyesini yapmak için kamyonet kiralama ihtiyacı duyan müşterilerimizin en iyi yardımcısı olmaya devam ediyor.

 

kiralık kamyonet istanbul

Kamyonet Kiralama İstanbul

İstanbul’un neresinde olursanız olun… İstanbul Avrupa Yakası yada İstanbul Anadolu Yakası… İstanbul’un tüm ilçelerine kamyonet kiralama hizmetimiz mevcuttur. 

Farklı marka modeldeki, tüm nakliye ihtiyaçlarına cevap verebilecek kasa ölçülerine sahip, açık ve kapalı kasa kamyonetlerimiz İstanbul’un bir çok ilçesinde hazır olarak sizden gelecek talepler için beklemektedir.  

Müşterilerimizin nakliye ihtiyaçlarını en iyi fiyatlarla, hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlaması için oluşturduğumuz bu hizmetin yanı sıra, kiralık panelvan ve kiralık kamyon hizmetlerimiz de mevcuttur. 

KİRALAMA YAPMAK İSTEYENLER İÇİN EK BİLGİLER

 • Araçlarımızın tamamı şoförlü olarak kiraya verilmektedir.
 • Şehir içi ve şehirler arası, kilometre sınırı olmaksızın her yere gidilebilir.
 • Araçlar şöförlü olarak gönderildiğinden her hangi bir belge istenmemektedir. 
 • Kiralıkkamyonet.gen.tr; kiralama şirketi değil, nakliye şirketidir. 

Günlük Kiralık Kamyonet İstanbul

Günlük kamyonet kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz nakliye işlemlerini çözüme kavuşturmak için genellikle günlük kiralık kamyonet arıyorlar.

Tabiki nakliye işlemleri genellikle 24 saat sürmüyor. Bu sebepten dolayı firmamızda günlük kiralık kamyonetten ziyade iş bazında araç gönderimi sağlanmaktadır. 

Örnek :” İstanbul Kadıköy’den İstanbul Şişli’ye ev eşyası taşınacak… ” ya da ” İstanbul Esenyut’tan İstanbul Ataşehir’e 30 tane koli gidecek… ” gibi talepler genellikle aldığımız ve cevap verdiğimiz talepleri oluşturuyor.

Şoförsüz Kiralık Kamyonet İstanbul

Şirketimizde kesinlikle şoförsüz kiralık kamyonet gönderilmemektedir. Araçlarımızın tamamı İstanbul yollarını ve trafiğini iyi bilen şoförlü kiralık kamyonetlerden oluşmaktadır. 

Şoförsüz kiralık kamyonet arayan müşterilerimizin bu talebine olumlu cevap verilememektedir.

Kiralık Kamyon İstanbul

İstanbul’da kiralık kamyonetler genellikle 1.5 ton taşıma kapasitesine ve belirli iç hacim ölçülerine sahip araçlardır. Eğer kamyonetlere ait taşıma kapasitesinin yeterli olmayacağını düşünüyorsanız İstanbul’da kamyon kiralamayı düşünebilirsiniz. Kamyon sınıfına giren araçlarımızda bünyemizde mevcuttur.

Yük ve eşyalarınızın ağırlığını, hacimini hesaplamakta zorlanıyorsanız bizi arayarak ücretsiz destek alabilirsiniz.   

İstanbul'da Bulunan Kiralık Kamyonet Çeşitleri

Aşağıdaki listeyi inceleyerek İstanbul’da bulunan kiralık nakliye araçlarımızı inceleyebilirsiniz. 

Yük ve eşyanızın taşınması için hangi kapasitedeki kamyonete ihtiyacınız olduğuna karar vermekte güçlük çekiyorsanız bizi arayın.

 
Tüm nakliye araçlarımızı öğrenmek için Araçlar bölümünü ziyaret edebilir, bizi arayarak nakliye işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

İstanbul'da Kiralık Kamyonet Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

AVRUPA YAKASI

 1. Arnavutköy
 2. Avcılar
 3. Bağcılar
 4. Bahçelievler
 5. Bakırköy
 6. Başakşehir
 7. Bayrampaşa
 8. Beşiktaş
 9. Beylikdüzü
 10. Beyoğlu
 11. Büyükçekmece
 12. Çatalca
 13. Esenler
 14. Esenyurt
 15. Eyüp
 16. Fatih
 17. Gaziosmanpaşa
 18. Güngören
 19. Kâğıthane
 20. Küçükçekmece
 21. Sarıyer
 22. Silivri
 23. Sultangazi
 24. Şişli
 25. Zeytinburnu

ANADOLU YAKASI

 1. Adalar
 2. Ataşehir
 3. Beykoz
 4. Çekmeköy
 5. Kadıköy
 6. Kartal
 7. Maltepe
 8. Pendik
 9. Sancaktepe
 10. Sultanbeyli
 11. Şile
 12. Tuzla
 13. Ümraniye
 14. Üsküdar

İstanbul Kiralık Kamyonet Fiyatları

Kamyonet kiralama fiyatlarını belirlemek için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Fiyatlarımız gidilecek mesafeye, extra köprü otoyol vb. ücretlere, kiralanacak araç tipine ve bunun gibi değişkenlik gösteren diğer maddelere göre değişiklik gösterir… 

İstanbul’da en iyi fiyatlarla kamyonet kiralamak için bizi arayarak fiyat alınız.

Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.