Kiralık Mitsubishi Fuso Canter Kamyon

Kiralık Mitsubishi Fuso Canter Kamyonet ile nakliyat işlemlerinizde yapabilecekleriniz düşündüklerinizden çok daha fazla. Taşıma kapasitesi oldukça yüksek olan Mitsubishi ile taşıma işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde çözümleyebilirsiniz. 2+1 evin eşyasını rahatlıkla taşıyabilen bu araçlar ile yük ve eşyalarınız rahatlıkta taşınır.

kiralık mitsubishi fuso canter kamyonet

Kiralık Mitsubishi Fuso Canter Kamyonet Bilgileri

DAHA EKONOMİK
BlueTec teknolojisi sayesinde daha çevreci, yeni Euro VI motoru ve Start-Stop Sistemiyle bir önceki modele göre %8’e varan yakıt ekonomisi sunuyor.
DAHA KONFORLU
Düşük yuvarlanma dirençli, sessiz M+S lastikleriyle daha konforlu, motor ve şanzıman sistemini çevreleyen ses izolasyon kalkanlarıyla daha sessiz.
DAHA GÜVENLİ
Sağlam ve dayanıklı yapısının yanı sıra Elektronik Denge Kontrolü (ESP) ve Şerit Takip Uyarı Sistemi (LDWS) ile daha güvenli. AEBS (Gelişmiş Acil Durum Fren Sistemi) sayesinde yaya ve araçlarla çarpışma risklerini önceden sezer ve kazaları önler.

Yeni Canter için tasarlanan yüksek performanslı Euro VI motor, bir önceki modele göre
hem daha ekonomik hem de daha çevreci. Değişken geometrili turbo (VGT) ve yanmanın tam olarak
gerçekleşmesi için tasarlanan EGR sistemi hem yakıt tasarrufunu maksimum seviyeye çıkarıyor
hem de aracınızın emisyon değerlerinin azalmasına yardımcı oluyor.

Canter’in 3.0 lt, 4 silindirli, DPF, EGR ve SCR sistemli, Euro VI emisyon sınıfındaki, Common Rail enjeksiyon sistemine sahip 4P10 turbo motoru; güç, performans ve verimlilik açısından tam anlamıyla kusursuz.

Daha hafif bir tasarıma sahip olan bu motor, her yük ve yol koşulunda size, sahip olmak istediğiniz gücü sunabiliyor.

Canter’in motor performansı, daha geniş bir devir aralığında doğrusal ivmelenme ve sarsıntısız tork tepkisi için optimize edildi.

Kiralık Mitsubishi Fuso Canter Kamyonet Ölçüleri

Kiralık Mitsubishi Fuso Canter Kamyonet’in kasa ölçüleri araçtan araca farklılıklar göstermektedir. Bu sebepten dolayı bulunduğunuz ildeki araç için kasa özelliklerini bize sormayı unutmayın.

kiralık mitsubishi fuso canter kamyonet

Kiralık Mitsubishi Fuso Canter Kiralama Bilgileri

 • Şirketimiz araç kiralama şirketi değil nakliye şirketi olduğundan dolayı, fiyatlandırmalar iş bazında yapılmaktadır. Bu nedenle nakliye işlemlerinizi oldukça uygun fiyatlarla çözüme ulaştırırsınız.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şehir içi ve şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı yapmak için devlet tarafından alınması zorunlu olan K belgelerine sahiptir.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şöförlü olarak hizmetinize sunulmaktadır. Şöförsüz araç kesinlikle göndermiyoruz.
 • Şöförlerimizin tamamı Türkiye’nin bir çok şehrine yük ve eşya taşımacılığı yapmış, şehirlerarası yolları iyi bilen, deneyimli, usta şoförlerdir.
 • Araçlarımızın hepsi full kaskoludur. Nakliyat esnasında araçta oluşabilecek hasar, kasa durumunda müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
 • Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, yük taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Ek hizmet olarak yardımcı taşıma elemanı istiyorsanız ve bu eleman hassas mobilya ve eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesini yapacaksa lütfen önceden belirtiniz. Hizmetinize gönderilecek araç, ambalaj malzemeleri yüklenerek tarafınıza gönderilecektir.

Kiralık Mitsubishi Fuso Canter Kamyonet Fiyatları

En önemli konulardan biri de alacağınız Mitsubishi Fuso Canter Kamyonet hizmetinin fiyatları olduğunu biliyoruz. Ekonomi devri olan günümüzde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin minimum fiyatlar ile maksimum hizmeti almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeyerek, en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Alacağınız Mitsubishi Fuso Canter Kamyonet hizmeti için belirlemiş olduğumuz sabit bir fiyat yoktur. Bunun nedeni alacağınız hizmetin ne olduğunu bilmiyor olmamızdır. Alacağınız hizmet içerisinde bir çok değişken vardır ve bunlar doğrudan fiyata etki etmektedir. Bize belirteceğiniz iş bilgisi neticesinde sizlere en sağlıklı bilgiyi verebilir, makul fiyatlar ile hizmetlerimizden faydalanmanızı ve nakliyat işlemlerinizi başlatarak çözüme ulaştırmanızı sağlayabiliriz.

Peki nedir bu bilgiler?

 • Seçilecek ve kullanılacak kamyonet, panelvan ve diğer nakliye araç veya araçlarının tipi.
 • Aracın hizmet süresi.
 • Aracın yakacağı yakıt miktarı.
 • Yük veya eşyanın alınacağı ve teslim edileceği nokta arasındaki kilometre mesafesi.
 • Taşınacak yük ve eşyaların sigortalanıp sigortalanmayacağı.
 • Nakliye esnasında iki nokta arasındaki mesafede kullanılacak otoyol, köprü, vapur vb. ekstra oluşacak masraflar.
 • Eğer yük ve eşyalar yardımcı taşıma elemanımız tarafından taşınacaksa, taşımada çalışacak taşıma elemanı sayısı, eşyanın alınacağı kat ve bırakılacağı katların hangi katlar olduğu ve bu binalarda asansör olup olmadığı.
 • Taşınacak eşyalar arasında mobilya, beyaz eşya, avize gibi sökülüp-takılması, demonte hale getirilip tekrar montajı yapılacağı eşyaların montaj elemanımız tarafından yapılıp yapılmayacağı.
 • Mobilya, beyaz eşya, televizyon gibi sevkiyat esnasında hasar görebilecek hassas eşyalar ambalajlanıp paketlenecek mi? Bu işlem yapılacaksa ambalaj için kullanılacak ambalaj malzemesinin cinsi ve miktarı.

  Yukarıda belirtilen maddelerdeki bilgileri tarafımıza ilettikten sonra, bu hizmetimiz ile ilgili fiyat bilgisi verebiliriz.

  Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.