Kiralık Renault Master Kamyonet

Kiralık Renault Master Kamyonet ile tanışın!

Renault Master ile yük ve eşya taşımacılığı çok kolay. Oldukça geniş kasa ölçülerine sahip bu araç 2+1 büyüklüğündeki bir evin eşyalarını çok rahat bir şekilde taşıyabilmektedir.

Ayrıca bu araç, araçlarımız arasındaki en geniş kasalı kamyonetler arasında yer almaktadır.

İşte detaylar…

kiralık renault master kamyonet

Kiralık Renault Master Kamyonet Bilgileri

Mobilya, beyaz eşya, koli ve diğer yüklerin taşınması için en çok tercih edilen araçlarımızdan biri olan Renault Master, göstermiş olduğu taşıma performansı ile kiralık kamyonet arayan müşterilerimizin sık sık talep ettiği ve tercih ettiği araçtır. Haksızda sayılmazlar. Taşıma kapasitesi ve yüklenebilen eşya miktarına bakıldığı zaman, bir çok nakliyat ihtiyacını rahatlıkla çözümlediğini görmekteyiz.

Haftanın 7 günü hizmet veren şirketimizde başka nakliyat araçları da bulunmaktadır. 

 • Şirketimiz araç kiralama şirketi değil nakliye şirketi olduğundan dolayı, fiyatlandırmalar iş bazında yapılmaktadır. Bu nedenle nakliye işlemlerinizi oldukça uygun fiyatlarla çözüme ulaştırırsınız.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şehir içi ve şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı yapmak için devlet tarafından alınması zorunlu olan K belgelerine sahiptir.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şöförlü olarak hizmetinize sunulmaktadır. Şöförsüz araç kesinlikle göndermiyoruz.
 • Şöförlerimizin tamamı Türkiye’nin bir çok şehrine yük ve eşya taşımacılığı yapmış, şehirlerarası yolları iyi bilen, deneyimli, usta şoförlerdir.
 • Araçlarımızın hepsi full kaskoludur. Nakliyat esnasında araçta oluşabilecek hasar, kasa durumunda müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
 • Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, yük taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Ek hizmet olarak yardımcı taşıma elemanı istiyorsanız ve bu eleman hassas mobilya ve eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesini yapacaksa lütfen önceden belirtiniz. Hizmetinize gönderilecek araç, ambalaj malzemeleri yüklenerek tarafınıza gönderilecektir.

Kiralık Renault Master Kamyonet Kasa Ölçüleri

Aşağıda belirtilen ölçüler, araca ait, içten içe ölçümü yapılmış net ölçülerdir.

 • Uzunluk : 4,60 Metre
 • En : 2,20 Metre
 • Yükseklik : 2,40 Metre

Kamyonet kiralamak isteyen müşterilerimize şunu da belirtmek istiyoruz.
Kasa ölçüleri ne kadar büyürse aracın tüketeceği yakıt miktarı da o kadar artmakta olduğundan, kiralama fiyatlarına doğrudan etki etmektedir. Eğer bu kasa ölçülerinin yük ve eşyalarınız için büyük olduğunu düşünüyorsanız, bir küçük modelimiz olan Kiralık Ford Transit Kamyonet veya en küçük kamyonetimiz olan Kiralık Hyundai H100 Kamyonet seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Kiralık Renault Master Kamyonet – Ek Hizmetler

Bu hizmetimize ek olarak, oldukça işinize yarayacak ek hizmetler de sunmaktayız. 

Kiralama yaparken yük ve eşyalarınızın taşınması için yardımcı taşıma personeli de isteyebilirsiniz. 

Ayrıca bu personel, kiralık kamyonetlerimizde bulunan kaliteli ambalaj malzemeleri ile hassas eşyalarınızın paketlenmesi konusunda da sizlere yardımcı olabilir.

Kiralık Renault Master Kamyonet Fiyatları

En önemli konulardan biri de alacağınız Kiralık Renault Master Kamyonet hizmetinin fiyatları olduğunu biliyoruz. Ekonomi devri olan günümüzde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin minimum fiyatlar ile maksimum hizmeti almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeyerek, en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Alacağınız Kiralık Renault Master Kamyonet hizmeti için belirlemiş olduğumuz sabit bir fiyat yoktur. Bunun nedeni alacağınız hizmetin ne olduğunu bilmiyor olmamızdır. Alacağınız hizmet içerisinde bir çok değişken vardır ve bunlar doğrudan fiyata etki etmektedir. Bize belirteceğiniz iş bilgisi neticesinde sizlere en sağlıklı bilgiyi verebilir, makul fiyatlar ile hizmetlerimizden faydalanmanızı ve nakliyat işlemlerinizi başlatarak çözüme ulaştırmanızı sağlayabiliriz.

Peki nedir bu bilgiler?

 • Seçilecek ve kullanılacak kamyonet, panelvan ve diğer nakliye araç veya araçlarının tipi.
 • Aracın hizmet süresi.
 • Aracın yakacağı yakıt miktarı.
 • Yük veya eşyanın alınacağı ve teslim edileceği nokta arasındaki kilometre mesafesi.
 • Taşınacak yük ve eşyaların sigortalanıp sigortalanmayacağı.
 • Nakliye esnasında iki nokta arasındaki mesafede kullanılacak otoyol, köprü, vapur vb. ekstra oluşacak masraflar.
 • Eğer yük ve eşyalar yardımcı taşıma elemanımız tarafından taşınacaksa, taşımada çalışacak taşıma elemanı sayısı, eşyanın alınacağı kat ve bırakılacağı katların hangi katlar olduğu ve bu binalarda asansör olup olmadığı.
 • Taşınacak eşyalar arasında mobilya, beyaz eşya, avize gibi sökülüp-takılması, demonte hale getirilip tekrar montajı yapılacağı eşyaların montaj elemanımız tarafından yapılıp yapılmayacağı.
 • Mobilya, beyaz eşya, televizyon gibi sevkiyat esnasında hasar görebilecek hassas eşyalar ambalajlanıp paketlenecek mi? Bu işlem yapılacaksa ambalaj için kullanılacak ambalaj malzemesinin cinsi ve miktarı.

  Yukarıda belirtilen maddelerdeki bilgileri tarafımıza ilettikten sonra, bu hizmetimiz ile ilgili fiyat bilgisi verebiliriz.

  Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yukarıda ki görseller çeşitli Renault Master Kamyonet görselleridir. Kiralamakta olduğumuz tüm Renault Masterlar kapalı kasalıdır.

Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.