Şöförlü Kiralık Kamyonet

Şöförlü kiralık kamyonet mi arıyorsunuz? Çok doğru bir yerdesiniz. Kamyonet ile yapacağınız tüm nakliye işlemleriniz için şöförlü kiralık kamyonetlerimiz mevcuttur.

Günümüzde nakliye ihtiyaçları için en çok kullanılan araçlardan biri olan kamyonetler, nakliye işlemlerini çözüme kavuşturmakta oldukça pratiklerdir. Aracın şöförlü olması sizi araç kullanma zahmetinden de uzak tutarak işlerinizin daha hızlı ilerlemesini sağlar.

Nakliye ihtiyaçlarını çok iyi bildiğimizden, araçlarımızı şöförlü olarak hizmetinize sunuyor, bu süreçteki en iyi yardımcınız olmaya çalışıyoruz.

Firmamızda en ufak boy küçük kamyonetlerden en büyük boy kamyonetlere kadar açık ve kapalı kasa kamyonetlerimiz haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 

Bu arada hatırlatmakta fayda var firmamız araç kiralama ( rent a car ) şirketi değil, nakliye şirketidir. Bu sebepten dolayı aylık, haftalık, yıllık kiralamamız mevcut değildir. Araçlarımızı iş bazında göndermekteyiz. Saatlik kamyonet kiralama yapıyoruz desek daha doğru olur.

İster şehir içi, ister şehirler arası… kilometre sınırı ve şehir sınırı olmaksızın Türkiye’nin tamamına yük ve eşyalarınızın taşınmasını sağlayabiliriz.

şöförlü kiralık kamyonet

Araçlarımızın tamamı şöförlüdür, şöförsüz aracımız bulunmamaktadır. Şöförlerimizin tamamı profesyonel hizmet veren deneyimli personellerdir.

Şöförlü Kiralık Kamyonet Seçenekleri

Araç seçeneklerimizi incelemek için lütfen araçlarımız sayfasını ziyaret ediniz. Eğer kamyonet tipi bir aracın büyük olacağını yada ihtiyaçlarınızı karşılamayacağını düşünüyorsanız kiralık panelvan seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Şöförlü Kiralık Kamyonet Fiyatları

Kiralayacağınız şöförlü kamyonet fiyatları için lütfen bizi arayarak bilgi alınız. Fiyatlar değişiklik göstermektedir. Aşağıda belirtilen maddelere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

  • Kiralanacak şöförlü aracın marka ve modeli.
  • Yapılacak kilometre ve kullanılacak yakıt miktarı.
  • Yapılacak işin şehir içi şehirler arası olması.
  • İş süresi.
  • İş sırasında oluşabilecek köprü, otoyol, vapur gibi ek ücretler.

Şimdi en iyi şöförlü kiralık kamyonet fiyatı için bizi arayabilir, nakliye işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.