Kiralık Fiat Ducato Panelvan

Yük ve eşya taşımacılığı sektöründe adını sıkça duyduğunuz Kiralık Fiat Ducato Panelvan ile nakliye işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyatlar ile.

15 ve 17 metreküp iç ölçülere sahip araçlarımız + römorku ile birlikte 23 metreküpe kadar yük ve eşya taşıma kapasitesine sahiptir.

Nakliyat işlerinin bir çoğunda, özellikle parça eşya taşımacılığında kullandığımız bu araç performansıyla göz dolduruyor.

İşte detaylar…

kiralık fiat ducato panelvan

Kiralık Fiat Ducato Panelvan

Fiat Ducato kiralamak akıl işi. Hem şehir içi, hem şehir dışına yapılacak bir çok nakliyat hizmetinde önemli bir rolü olan ve görevini en iyi şekilde yerine getiren bu araç 17metreküp olan seçeneğinde 1+1 evin eşyasını rahatlıkla taşıyabilir.

Önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi özellikle parça eşya taşımacılığında sıkça kullandığımız bu aracı kiralayarak yük ve eşyalarınızın naklini rahatlıkla sağlayabiliriniz. Memnun kalacağınızdan eminiz.

Kiralık Fiat Ducato Panelvan Kiralama Bilgileri

 • Şirketimiz araç kiralama şirketi değil nakliye şirketi olduğundan dolayı, fiyatlandırmalar iş bazında yapılmaktadır. Bu nedenle nakliye işlemlerinizi oldukça uygun fiyatlarla çözüme ulaştırırsınız.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şehir içi ve şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı yapmak için devlet tarafından alınması zorunlu olan K belgelerine sahiptir.
 • Kiralık kamyonet, panelvan, kamyon ve diğer nakliyat araçlarımızın hepsi şöförlü olarak hizmetinize sunulmaktadır. Şöförsüz araç kesinlikle göndermiyoruz.
 • Şöförlerimizin tamamı Türkiye’nin bir çok şehrine yük ve eşya taşımacılığı yapmış, şehirlerarası yolları iyi bilen, deneyimli, usta şoförlerdir.
 • Araçlarımızın hepsi full kaskoludur. Nakliyat esnasında araçta oluşabilecek hasar, kasa durumunda müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.
 • Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, yük taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Ek hizmet olarak yardımcı taşıma elemanı istiyorsanız ve bu eleman hassas mobilya ve eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesini yapacaksa lütfen önceden belirtiniz. Hizmetinize gönderilecek araç, ambalaj malzemeleri yüklenerek tarafınıza gönderilecektir.

Kiralık Fiat Ducato Panelvan Teknik Bilgileri

YAKIT TÜKETİMİ VE EMİSYON
Yakıt Kapasitesi : 90 lt.
Şehir İçi Tüketim (100 km) : 8.4 lt.
Şehir Dışı Tüketim (100 km) : 6.3 lt.
Karma Tüketim (100 km) : 7.1 lt.
Karma CO2 Salınımı : 186 g/km

PERFORMANS
Beygir Gücü (Toplam) 130 hp
Azami Tork 320 nm
Azami Hız : 145 Km/s

MOTOR
Yakıt Tipi : Dizel
Silindir Hacmi : 2287 cc
Silindir Adedi : 4
Yakıt Püskürtme : Common Rail Direkt Enjeksiyon
Besleme Tipi : Turbo

kiralık fiat ducato panelvan

Kiralık Fiat Ducato Panelvan Fiyatları

En önemli konulardan biri de alacağınız Kiralık Fiat Ducato Panelvan hizmetinin fiyatları olduğunu biliyoruz. Ekonomi devri olan günümüzde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin minimum fiyatlar ile maksimum hizmeti almalarını sağlamaya çalışıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeyerek, en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Alacağınız Kiralık Fiat Ducato Panelvan hizmeti için belirlemiş olduğumuz sabit bir fiyat yoktur. Bunun nedeni alacağınız hizmetin ne olduğunu bilmiyor olmamızdır. Alacağınız hizmet içerisinde bir çok değişken vardır ve bunlar doğrudan fiyata etki etmektedir. Bize belirteceğiniz iş bilgisi neticesinde sizlere en sağlıklı bilgiyi verebilir, makul fiyatlar ile hizmetlerimizden faydalanmanızı ve nakliyat işlemlerinizi başlatarak çözüme ulaştırmanızı sağlayabiliriz.

Peki nedir bu bilgiler?

 • Seçilecek ve kullanılacak kamyonet, panelvan ve diğer nakliye araç veya araçlarının tipi.
 • Aracın hizmet süresi.
 • Aracın yakacağı yakıt miktarı.
 • Yük veya eşyanın alınacağı ve teslim edileceği nokta arasındaki kilometre mesafesi.
 • Taşınacak yük ve eşyaların sigortalanıp sigortalanmayacağı.
 • Nakliye esnasında iki nokta arasındaki mesafede kullanılacak otoyol, köprü, vapur vb. ekstra oluşacak masraflar.
 • Eğer yük ve eşyalar yardımcı taşıma elemanımız tarafından taşınacaksa, taşımada çalışacak taşıma elemanı sayısı, eşyanın alınacağı kat ve bırakılacağı katların hangi katlar olduğu ve bu binalarda asansör olup olmadığı.
 • Taşınacak eşyalar arasında mobilya, beyaz eşya, avize gibi sökülüp-takılması, demonte hale getirilip tekrar montajı yapılacağı eşyaların montaj elemanımız tarafından yapılıp yapılmayacağı.
 • Mobilya, beyaz eşya, televizyon gibi sevkiyat esnasında hasar görebilecek hassas eşyalar ambalajlanıp paketlenecek mi? Bu işlem yapılacaksa ambalaj için kullanılacak ambalaj malzemesinin cinsi ve miktarı.

  Yukarıda belirtilen maddelerdeki bilgileri tarafımıza ilettikten sonra, bu hizmetimiz ile ilgili fiyat bilgisi verebiliriz.

  Bilgi almak ve nakliyat işlemlerinizi en iyi fiyatlar ile çözüme ulaştırmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.