Kiralık İveco Daily Panelvan

Panelvanların şahı niteliğindeki bu araç Iveco Daily Panelvan
Kiralık İveco Daily Panelvan ile yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yok. Ev eşyası taşımaktan parça yüke, motorsikletten jet skiye, çeyiz eşyasından paletli yüke kadar bir çok yük çeşidini taşıyabilen 17 mt3 ve 22 mt3 iç hacime sahip bu canavar bir çok nakliyat ihtiyacınıza cevap verebilecek nitelikte.

İstanbul içi her gün,
İstanbul – Bursa – İzmir – Bodrum – Aydın illerine her gün,
İstanbul – Ankara – Adana ve İstanbul – Antalya arası haftada 2-3 sefer karşılıklı seferlerimiz vardır.

1 aracı doldurmayacak kadar olan eşyalarınız için sürekli gidip gelen ve eşya taşımacılığı yapan bu araçarımızı tercih ederekte yük ve eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle vakitten ve nakitten tasarruf etmiş olursunuz.

İşte ayrıntılar…

iveco daily panelvan

Kiralık İveco Daily Panelvan Çeşitleri

Bünyemizde mevcut olarak 17 metreküp ve 22 metreküp iç hacime sahip panelvan araçlarımız bulunmaktadır ve genel çoğunluğu İstanbul, İzmir, Bodrum, Ankara, Adana ve Antalya illerindedir.

Genellikle araçlarımız 1.5 ton taşıma kapasitesine sahiptir.

İzmir’e bulunan aracımız ise 3.5 ton taşıma kapasitesine sahiptir. Yüksek tonajlı işleriniz için bu araba hakkında detaylı bilgi alabilir veya Isuzu, Mitsubishi gibi kamyon sınıfına giren araçlarımızı inceleyebilirsiniz.

İveco Daily Panelvan Kiralama Bilgileri

İveco Daily araçlarımız sürekli olarak hareket halinde ve bir çok ilde hizmet vermektedir. Araçların bulunduğu iller dışındaki taleplerinizi bizimle görüşerek önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Araçlarımız sadece ve sadece şöförlü olarak kiraya verilmektedir.

Haftalık, aylık, yıllık kialamamız yoktur, kiralamalar sadece nakliye işlemlerinizde yüklemeyi ve boşaltmayı sizin yapmanız ile iş bazında yapılmaktadır.

Dilerseniz yükleme-boşaltma için ekstra hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Şehir içi ve şehirler arası her yere yapılacak olan nakliye işlemleriniz için tercih edebilirsiniz.

Kilometre sınırı olmaksızın Türkiye sınırları içerisinde her yere hizmet vermekteyiz.

İveco Daily Kiralama Fiyatları

Kiralama fiyatlarımız belirsizdir. Yapılacak kilometre, harcanacak yakıt, köprü-otoyol ücretleri gibi ücretler hesaplanarak tarafınıza bilgi verebiliriz.

En iyi fiyatlarla Iveco Daily kiralayarak nakliye işlemlerinizi çözüme ulaştırmak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak.

Tüm nakliye işlemleriniz için haftanın 7 günü buradayız!

Bizi arayarak araç seçenekleri ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.