Kiralık Kamyonet Maltepe

Tüm Türkiye’ye nakliyat hizmeti veren firmamız kiralık kamyonet hizmetlerine İstanbul başta olmak üzere bir çok şehir ve ilçede devam etmektedir. Kiralık Kamyonet Maltepe bölgesi bu hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında ilk sıralardaki yerini almış durumda.

Evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, yük ve eşya taşıma başta olmak üzere nakliyat sektörünün her alanında bulunan firmamız, bireysel ve kurumsal müşterilerine, Maltepe’de kiralık kamyonet hizmeti vererek nakliyat işlemlerini çözümleme konusunda da yardımcı olma gayretinde.

Bir çok nakliye işinizi çözüme kavuşturabileceğiniz, her yükü alabilecek farklı çeşitlerde araç çeşitimiz bulunmaktadır. Ufak eşyalarınız için kamyonet yerine panelvan araç tercihinde de bulunabilirsiniz. Eğer hangi araç ile nakliyatınızı daha iyi yapabileceğinizi bilmiyorsanız lütfen bizden bilgi alınız.

Ufak kamyonetlerden büyük kamyonetlere, hatta kamyonlara kadar bir çok seçenek ile parça eşya, yük, ev eşyası gibi nakledilme gereken eşyaların naklini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlarla.

Tüm nakliyat ihtiyaçlarınız için Maltepe’de temin edebileceğiniz Kiralık Kamyonet ve diğer nakliye araçlarımız haftanın 7 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Maltepe’de yapacağınız Kamyonet Kiralama işleminin ardından eşyalarınızın İstanbul içi veya şehir dışı tüm il ve ilçelere rahatlıkla taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Araçlarımızın tamamı şöförlü olarak kiraya verilmekte olup, şöförsüz kiralık kamyonetimiz bulunmamaktadır.

Maltepe’de bulunan nakliye araçlarımız ile nakliyat işlemlerinizde en iyi yardımcınız olmaya hazırız.

Şimdi Maltepe’de en iyi kiralık kamyonet fiyatı almak ve işlerinizi hızlandırmak için bizi arayabilirsiniz.

Nakliye araçlarımızı görmek için bu sayfamızı ziyaret edin. https://www.kiralikkamyonet.gen.tr/kiralik-nakliye-araclari/

kiralık kamyonet maltepe

Kiralık Kamyonet Maltepe (Konum Bilgisi)

Marmara bölgesinin İstanbul ilinde Anadolu yakasında yer alan bir ilçedir. Maltepe; Kadıköy, Kartal, Ataşehir ilçeleriyle komşudur. İstanbul’un büyük ilçeleri arasında sayılabilir. Oldukça eski bir semt olan Maltepe’nin tarihine bakıldığında Bizans İmparatorluğu karşımıza çıkmaktadır. Bugünkü Maltepediyebileceğimiz sınırlar 16.yy’a dayanır. Rivayetlere göre Palekanon Savaşı’nın da bu topraklar etrafında yapıldığı söylenir. Rivayetin kaynağı ünlü tarihçi Hammer’e dayanmaktadır. Yüzyıllardır önemli bir yerleşim yeri olan Maltepe esasen ‘Yığma Tepe’ anlamında kullanılmıştır. Oldukça çok altının hazinenin yığıldığı topraklar anlamına gelmektedir. İstanbul’un fethinden sonra Maltepe zaten önemli olan konumunu iyice arttırmıştır. Konum itibariyle Bağdat Yolu üzerine düşen ilçe Osmanlı Ordusu’nun önemli bir duraklama noktasıdır. Ordugâhın Maltepe de kurulduğu söylenir. 18.yy’da Maltepe daha da gelişmiş ve yepyeni bir görünüme kavuşmuştur. 1755-1757 yıllarında 2 defa Şeyhülislamlığa atanan Feyzullah Efendi Maltepe için oldukça emek harcamış ve eski Maltepe onun çiftliği olarak anılmıştır. 1874-1955 yıllarında çıkan büyük yangınla Maltepe’de ki tarihi evler zarar görmüştür. 1928 yılında ilçe ilk kez kendini bulmuş ve Maltepe Belediyesi kurulmuştur. Yazları sıcak ve kurak kışları ve yağışlı ve serin olan ilçe Akdeniz iklimi özellikleri gösterir. İlçede yaygın görünen bitki örtüsü ormandır. Maltepe bölgesinde ulaşım demiryolu ve karayolu ile yapılır. Kendisine bağlı 18 adet mahalle bulunmaktadır. İstanbul’un en eski belediyeleri arasında yer alan ilçe hızla gelişim kaydetmektedir.

İstanbul Maltepe Mahalleleri
Altayçeşme Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, Büyükbakkalköy Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Girne Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Gülsuyu Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı Mahallesi, Yalı Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi